Dospělí
Děti
Pokoje

Be Bop Lobby Bar

Elegantní Be Bop Lobby Bar ve stylu art deco je oblíbeným místem setkání, jehož atmosféra si Vás jistě podmaní. Be Bop Lobby Bar se svou nabídkou unikátních signature koktejlů a širokého výběru destilátů patří mezi špičku pražských barů.

Alcron Hotel Praha a restaurace Alcron, jehož je bar součástí, se pojí s luxusem a gastronomickými kouzly oceněnými Michelinskou hvězdou, a to samé můžete očekávat i zde.

Historie baru sahá až do roku 1932, kdy byl otevřen hotel a restaurace Alcron. Alcron byl vždy místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody. Svým nádherným prostředím, skvělou gastronomií a zdvořilou obsluhou je Alcron skutečně nezapomenutelným místem. Stejně jako Be Bop Lobby Bar.

Nechte se unést jedinečnou atmosférou baru v Art Deco stylu a zapomeňte na starosti všedních dní. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku nápojů, koktejlů i jídel v prvotřídní kvalitě, připravené dle pravidel moderní gastronomie. 

Náš kvalifikovaný personál je tu jen pro Vás a splní všechna Vaše přání. Neváhejte se na něj tedy v případě speciálních požadavků obrátit.