Be Stressless - trhák letní sezony!

01.09.2017

Připravujete si sluneční brýle, lehátko a slunečník a těšíte se, že si konečně odpočinete? Připravili jsme pro vás dovolenou sbalenou na cesty v podobě drinku, který vám vysněnou dovolenou zajistí. A protože každý z nás sní o něčem jiném, nechali jsme vám prostor na otevření vaší fantazie. A tak se nám stává, že se nám na bar vracejí zpět vymodelované lidské tváře nebo srdce pro radost. Z písku se dá totiž vytvořit mnohé a proto jsme ho mimo jiné přidali do Be Stressless, aby se nám na moment podařilo setřást všechen ten stres a napjetí, které současná doba často přináší.

Všichni jsme někdy unavení a potřebujeme si trochu odpočinout.

Tvořivý duch nemá hranic a tak si ho u nás v pohodlných křesílkách užívá každý trochu jinak. A jestli jste zvyklí, že máte písek úplně všude, když se vrátíte z pláže, už nás vás to nemusí obtěžovat. Náš písek se vám totiž pod plavky nedostane.

K samotnému drinku – přidali jsme passion fruit a dva druhy rumu, které dodali tu správnou osvěžující chuť. Když jsme tento drink vytvářeli, tušili jsme, že to bude trhák léta. Vy jste mu ale začali přidávat hodnotu, díky které se stal Be Stressless nezapomenutelným zážitkem nejen pro vás. Děkujeme a přejeme vám krásné léto!

Tento a další koktejly můžete kromě u nás v BeBopu najít také na www.bebopbar.cz/cz/koktejly-a-drinky/bebop-signatures.

Váš Be Bop team

« zpět