Dospělí
Děti
Pokoje

BeBop Bar

Elegantní BeBop Bar ve stylu art deco je oblíbeným místem setkání, jehož atmosféra si Vás jistě podmaní. BeBop Bar se svou nabídkou unikátních signature koktejlů a širokého výběru destilátů patří mezi špičku pražských barů.

Alcron Hotel Praha a restaurace Alcron, jehož je bar součástí, se pojí s luxusem a gastronomickými kouzly oceněnými Michelinskou hvězdou, a to samé můžete očekávat i zde.

Historie baru sahá až do roku 1932, kdy byl otevřen hotel a restaurace Alcron. Alcron byl vždy místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody. Svým nádherným prostředím, skvělou gastronomií a zdvořilou obsluhou je Alcron skutečně nezapomenutelným místem. Stejně jako BeBop Bar.

Nechte se unést jedinečnou atmosférou baru v Art Deco stylu a zapomeňte na starosti všedních dní. Připravili jsme pro Vás pestrou nabídku nápojů, koktejlů i jídel v prvotřídní kvalitě, připravené dle pravidel moderní gastronomie. 

Náš kvalifikovaný personál je tu jen pro Vás a splní všechna Vaše přání. Neváhejte se na něj tedy v případě speciálních požadavků obrátit.