Dospělí
Děti
Pokoje

RARITNÍ LAHVE

The Macallan 1957299 995 Kč

Nejvzácnější lahev v našem baru. Vytvořena k oslavě 25. výročí založení italské firmy Rinaldi Brothers v Bologni. Destilace proběhla v roce 1957 a lahvována byla roku 1982. 
Chuťový profil: hořká čokoláda, káva, rozinky a dubové dřevo

0,75 L

The Macallan no.61 995 Kč

Zrál pouze v sudech po španělském Sherry Oloroso. Díky Tomu získal svou tmavě jantarovou barvu a nezaměnitelnou chuť. V sudech zrál od roku 1995. Eleganci no.6 dotváří ručně vyráběný dekánter od prestižní umělecké sklárny Lalique.
Chuťový profil: sušené ovoce, skořice, pomeranč, muškátový oříšek

1 CL

 

The Macallan Reflexion1 595 Kč

Macallan reflexion zrál v kombinaci sudů po španělském Sherry a americkém bouronu. Malé obsahy sudů (pouze 250l) dávají Macallanu reflexion jedinečný charakter, ve kterém se snoubí chuť whisky a vůně dřeva.
Chuťový profil: karamel, skořice, sušený citrón

1CL

The Macallan Rare Cask495 Kč

Zřejmě nejrozmanitější whisky z palírny Macallan. Jedná se o směs z 16 různých druhů sudů, které jsou individuálně vybírány pro jejich charakter.
Chuťový profil: vanilka, rozinky, čokoláda

1 CL 

 

Louis XIII.1 595 Kč

Louis XIII. je směs 1200 eaux -de-vie pocházející z Grande Champagne. Každý dekantér zhmotňuje úspěch mnoha generací sklepmistrů. Také současný sklepmistr Baptiste Loiseau vyčleňuje to nejlepší z produkce jako dědictví pro generace v daleké budoucnosti.
Chuťový profil: vlašské ořechy, fíky, Med

1 CL

 

Martell L’or1 595 Kč

Martell L’or pochází z oblasií Borderies a Grande Champagne. V jediném decantéru se skrývá více než 400 velmi vzácných eaux-de-vie. Některé z nich dosahují stáří až 100 let.
Chuťový profil: černý rybíz, pomerančová kůra, vanilka

1 CL 

Metaxa Aen, Despina1 595 Kč

Vznikla k oslavě 130. výročí vzniku společnosti v limitovaném množství. Pouze 130 lahví. Plný charakter a výjimečnost Metaxi Aen tvoří i to, že většina obsahu lahve je tvořena ze směsí, které se datují do prvních let společnosti Metaxa.
Chuťový profil: sušené hrozny, lanýže, lískové oříšky

1 CL

 

Rudolf Jelínek Family Reserve 20 YO495 Kč

Výjimečná slivovice která zrála 20 let v dubových sudech. Destilovaná byla v roce stého výročí založení firmy.
Chuťový profil: vanilka, dubové dřevo, tmavé ovoce

1 CL